Czym jest Kamagra i jak ją stosować?

Co to jest Kamagra?

Jest to popularny suplement diety, posiadający w składzie taki składnik jak sildenafil. Wpływa on na poprawę potencji u mężczyzn. W dzisiejszych czasach sporo mężczyzn cierpi na problemy z erekcją. Jest to dla nich doskonałe rozwiązanie. Stosowanie tego leku sprawia, że do ciał jamistych penisa napływa więcej krwi a to powoduje, że powstała erekcja jest silniejsza i trwa o wiele dłużej a pierwsze efekty widać już po ok 30 minutach od zażycia leku. Przeprowadzone badania pozwalają potwierdzić, że lek ten ma niemalże 100% skuteczność. Oznacza to, że zażywanie tego środka pozwala wielu mężczyznom w końcu osiągnąć satysfakcję z życia seksualnego. Obecnie jest to jeden z najtańszych leków, występujących na rynku. Możemy go dostać zarówno w wersji zwykłych tabletek jak i pastylek do ssania a jego działanie trwa nawet od 4 do 6 godzin! Warto tutaj zaznaczyć, że lek nie wywołuje erekcji samoistnie. Działa on w zgodzie z naturą człowieka a zatem pomaga w osiągnięciu erekcji w momencie, gdy organizm mężczyzny będzie pobudzony seksualnie. Zatem oprócz zażycia wspomnianej tabletki na ok. 30 min przed stosunkiem warto zadbać o odpowiednie przygotowanie i grę wstępną.

Czy występują jakieś skutki uboczne w związku ze stosowaniem leku?

Jak w przypadku każdego leku możliwe jest wystąpienie efektów ubocznych. Jednak w zdecydowanej większości są one niewielkie a po krótkim okresie czasu ustępują same. Jednak te najczęstsze to: bóle głowy, zaczerwienienia na twarzy, nudności, ogólne osłabienie organizmu, omdlenia. Bardzo rzadko ale mogą również pojawić się zaburzenia widzenia barw, wrażliwość na ostre światło.

Zwykle efekty uboczne, pojawiające się po użyciu Kamagry są naturalną reakcją organizmu na przyjęcie przez mężczyznę zbyt dużej dawki tego leku. Preferowana dzienna dawka więc wynosi 100 mg na 24 godziny.

Gdyby efekty uboczne nie ustąpiły po kilku godzinach, albo w sytuacji gdyby się one nasiliły warto skonsultować się z lekarzem.

Jak zacząć stosowanie leku?

Przed rozpoczęciem stosowania Kamagry warto skonsultować się z lekarzem, by przeprowadzić wywiad i wykluczyć ewentualne choroby, które stanowiłyby przeciwwskazanie do stosowania leku przez pacjenta. Warto również najpierw przeczytać dołączoną do opakowania ulotkę i zapoznać się z zawartymi na niej informacjami. Należy pamiętać, że jest to prawdziwy lek, który może znacznie wpłynąć na Twój organizm a przede wszystkim na serce i układ krążenia. Nie jest zatem bez znaczenia jaką dawkę tego leku przyjmiesz i w jakich odstępach czasu to zrobisz. Zanim zażyjemy pierwszą pełną dawkę leku możemy podzielić ją na mniejsze dawki i sprawdzić jak nasz organizm reaguje na lek. Jeżeli pojawią się jakieś niepożądane skutki leku, powinniśmy zaprzestać stosowanie go. Jeżeli natomiast nie zauważamy u siebie efektów ubocznych, możemy stopniowo zwiększać dawkę leku.

Jak usprawnić działanie leku?

Kamagra nie powinna być stosowana podczas posiłku. Przyjmując lek w trakcie spożywania jedzenia możemy opóźnić i osłabić jego działanie. Podobnie rzecz się ma z alkoholem. Pod żadnym pozorem nie wolno łączyć leku z substancjami odurzającymi. Zachęca się również by tabletki popijać letnią, niegazowaną wodą.

Przeciwwskazania

Przed samodzielnym stosowaniem leku warto byłoby skontaktować się z lekarzem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Istnieje bowiem kilka chorób, które w połączeniu ze składnikami leku mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia a nawet życia pacjenta. Dlatego istotne jest wykrycie ich zanim zaczniemy stosować powyższy lek. Do chorób tych należą między innymi:

  • choroby układu krążenia
  • choroba wieńcowa
  • niedawno przebyty zawał serca
  • nadciśnienie tętnicze
  • ciężkie uszkodzenia wątroby czy nerek
  • Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

Pomimo tego, że istnieje kilka możliwych efektów ubocznych, lek ten jest wielkim sukcesem dla swojej firmy o czym świadczy opinia wielu zadowolonych ze stosowania mężczyzn.

Podsumowanie

Kamagra to jeden z najtańszych leków na potencję dostępnych na rynku. Jest on też jednym z najczęściej wybieranych leków, dlatego że wpływa w naturalny sposób na ukrwienie prącia i zapewnia silniejszą i dłuższą erekcję. Poprawa życia seksualnego po zażyciu tego leku jest gwarantowana a lek ten ma już wielu sympatyków wśród mężczyzn.

Tekst utworzony na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

 

Autor: Anna Jaworska